Solidarność o sytuacji w MKS

Nowym przewodniczącym związku zawodowego NSZZ „Solidarność” w Miejskiej Komunikacji Samochodowej został Stanisław Łyżwa. Przed naszą kamerą mówi o zmianach jakie zachodzą w spółce od czasu, kiedy funkcję prezesa zarządu objął Bartosz Iskra.

- Jako związek zawodowy „Solidarności” odczuwamy znaczną poprawę w kontaktach i współpracy z obecnym Zarządem spółki. Działalność dodatkowa Miejskiej Komunikacji Samochodowej, taka jak stacja paliw, diagnostyka, czy serwis przynosi zdecydowanie większe dochody, niż to miało miejsce za poprzednika. Klienci chętniej i częściej korzystają z usług miejskiego przewoźnika. Wzrosła też sprzedaż biletów” - mówi Stanisław Łyżwa.

Jednocześnie trzeba pamiętać, że sytuacja firmy w dalszym ciągu jest bardzo trudna. Nowy zarząd poprawia błędy poprzedników, ale nie da się tego zrobić z dnia na dzień.

- Spółka była źle zarządzana, co skutkowało tym, że strata w spółce powiększała się i MKS groziła upadłość – dodaje przewodniczący NSZZ „Solidarność” w Miejskiej Komunikacji Samochodowej”.

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna