Komunikat dotyczący połączeń z gminami ościennymi

SZANOWNI PASAŻEROWIE

Ze względu na brak podpisania przez gminy: Łączna, Skarżysko Kościelne i Suchedniów – stosownych porozumień z Gminą Skarżysko-Kamienna dotyczących kursowania autobusów na terenie tych gmin, informujemy że z dniem 03.11.2015r. zlikwidowane zostaną linie 2, 11, 21.

Ograniczenie komunikacji do granic administracyjnych miasta Skarżyska-Kamiennej dotyczyć będzie linii 5, 10, 17, 22. Od dnia 03.11.2015r. kursy linii „A” na trasie Skarżysko-Kamienna – Starachowice, będą wykonywane przez MZK Starachowice.

Rozkłady jazdy w/w linii pojawią się w najbliższym czasie.

Zarząd MKS Sp. z o.o.

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna