Podróż za połowę ceny? Wygodniej i taniej kup bilet przez internet!

Firma GoPay, umożliwiająca zakup biletów przez Internet wspólnie z Miejską Komunikacją Samochodową w Skarżysku-Kamiennej Sp. z o.o. udostępni nowy system umożliwiający nabycie biletu przez Internet oraz przez aplikację mobilną oraz przygotowała promocję, w której każdy Pasażer komunikacji miejskiej dokonujący zakupu biletu jednorazowego i okresowego za pomocą formularza na stronie www.gopay24.pl lub przez aplikację mobilną zyska 50% zwrotu wartości biletu.

"Internetowy serwis oraz aplikacja mobilna pozwalają zaoszczędzić czas Pasażerów, którzy nie stojąc w kolejkach, kupują bilety wygodnie z domu, z pracy, ze szkoły. Wszędzie tam, gdzie mają dostęp do Internetu. Teraz mogą dodatkowo zaoszczędzić pieniądze, otrzymując zwrot za dokonaną transakcję. Warto zwrócić uwagę, że system umożliwia zakup biletu dla dowolnej liczby członków rodziny oraz znajomych" – Robert Pietras Prezes GoPay.

Promocja jest ograniczona czasowo. Aby móc skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletu okresowego w dniach od 22 lutego do 31 marca 2016r. przy użyciu portfela elektronicznego MasterPass na stronie www.gopay24.pl lub poprzez aplikację mobilną.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.gopay24.pl

Nie zwlekaj! Sprawdź, jakie to proste.

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna