KOMUNIKAT: od dn. 01.07.2016 r. nastąpi zmiana rozkładu linii 5 oraz 14.

Zarząd Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Skarżysku-Kamiennej informuje, że od dn. 01.07.2016 r. nastąpi zmiana rozkładu linii 5 oraz 14.

Linia 5

Wszystkie kursy zostają przedłużone do Oczyszczalni ścieków. Godziny odjazdów z pozostałych przystanków (z wyjątkiem jednego kursu – przesunięcie o 3 minuty, odjazd o 7:18 z Oczyszczalni) pozostają bez zmian.

Linia 14

Kurs odjeżdżający z ul. Szydłowieckiej o 6:34 wykonywany do tej pory w dni nauki szkolnej będzie funkcjonował także w okresie wakacji. Kurs odjeżdżający z Przychodni przy ul. Wiejskiej o 6:50 (w dni wolne od nauki szkolnej) został zlikwidowany.

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna