Zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Krakowska / Jana Pawła II

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Spółka z o.o. informuje, iż w związku z umożliwieniem przejazdu na budowanym rondzie na skrzyżowaniu ulic Krakowska / Jana Pawła II od dnia 14.02.2018 autobusy kursujące dotychczas objazdem ul. Ponurego – Grota Roweckiego – Jodłowa ponownie jeździć będą swoją stałą trasą ul. Legionów – Krakowska – Jana Pawła II.

Dział Przewozów MKS

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna