Oferta pracy: KIEROWCA AUTOBUSOWY

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Spółka z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSOWY.

Miejsce pracy: teren Gminy Skarżysko-Kamienna

Podstawowe zadania:
– prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej na liniach regularnych według ustalonego rozkładu jazdy i harmonogramu pracy,
– dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, wykonywanie czynności obsługi codziennej,
– sprzedaż w autobusie biletów jednorazowych na przejazdy środkami komunikacji miejskiej.

Wymagania:
– prawo jazdy kategorii D wraz ze świadectwem kwalifikacji zawodowej, potwierdzającej ukończenie szkolenia okresowego lub uzyskanie kwalifikacji wstępnej,
– doświadczenie w prowadzeniu autobusu w transporcie miejskim,
– orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych/ psychologicznych do wykonywania zawodu kierowcy,

Wymagane dokumenty:
– dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje ( prawo jazdy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie lekarskie i psychologiczne itp.),
– list motywacyjny/ podanie o pracę oraz CV/życiorys,
– kopie świadectw pracy dokumentujących staż pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do końca sierpnia 2018r na adres firmy: Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamienna Spółka z o.o. ul.1-go Maja 103; 26-110 Skarżysko-Kamienna lub złożenie osobiste w sekretariacie Spółki I piętro pokój nr 7

Szczegółowych informacji w zakresie naboru na w/w stanowisko udziela Specjalista ds. ruchu tel. 41 2512323 wew. 35

Do aplikacji prosimy załączyć uzupełnioną klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych wg. wzoru:

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 Z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z 2016 r. Nr 119, s.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji na stanowisko kierowca autobusowy przez Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Sp. z o.o. z siedzibą w Skarżysku - Kamienna przy ul. 1 Maja 103. Przyjmuję także do wiadomości, iż moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji / do roku czasu oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy powyższego rozporządzenia. Ponad to przyjmuję do wiadomości, iż MKS Sp. z o.o. powołał inspektora ochrony danych, z którym kontakt jest możliwy przez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna