Zmiany w kursowaniu autobusów nr 12, 16 i 25

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Spółka z o.o. informuje, iż z powodu remontu ul. Jodłowej oraz fragmentu ul. Grota - Roweckiego w piątek 15.05.2020 roku autobusy kursujące liniami komunikacyjnymi numer 12, 16, 25 nie będą wjeżdżać w ul. Grota-Roweckiego.

Na liniach numer 12 oraz 25 obowiązywać będzie zmieniona trasa ulicami Legionów – Ponurego – Żytnia/pętla – Ponurego – Legionów – Krakowska – DK 42 – dalej bez zmian, analogicznie w przeciwną stronę).

Dział Przewozów MKS

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna