Zmiana w kursowaniu linii numer 15

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Spółka z o.o. informuje, iż z powodu remontu nawierzchni w rejonie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Asfaltowej od godz. 8:00 we wtorek 22.09.2020 roku do soboty 26.09.2020 roku autobusy linii numer 15 jeździć będą zmienioną trasą ulicami Legionów – Mościckiego – Asfaltowa – Skalna – Wysoka – Asfaltowa - Z-3, analogicznie w drugą stronę.

Natomiast autobusy linii numer 19 oraz linii numer 7 (dzień wolny) nie będą wjeżdżać na os. Skałka.

Dział Przewozów MKS

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna