Nowe rodzaje oraz ceny biletów stosowanych w komunikacji miejskiej

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Spółka z o.o. informuje, iż zgodnie z uchwałą Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej nr XXXVI/311/2021 z dnia 20 maja 2021 r. począwszy od 1 sierpnia 2021 r. obowiązywać będą nowe rodzaje oraz ceny biletów stosowanych w komunikacji miejskiej na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna – przedstawione na wykazie poniżej.

Jednocześnie informujemy, że ze stosowanych obecnie biletów będzie można korzystać do 30 września 2021 roku.

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna