Zmiana trasy autobusu linii 26 w dniach 01-02.07.2023r.

Informujemy, że z racji odbywających się w dniach 01-02.07.2023r. Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Tysiąclecia od ul. Sokolej do ul. Piłsudskiego. W związku z tym przez cały weekend autobusy linii komunikacyjnej nr 26 jeździć będą zmodyfikowaną trasą ulicami:

Linia nr 26

- kursy z ul. Szydłowieckiej - trasa: Szydłowiecka – Rejowska – Sokola – Niepodległości – Słowackiego – Tysiąclecia – Krasińskiego – Norwida – Paryska; - kursy z Bernatki – trasa: Paryska – Norwida – Krasińskiego – Okrzei – Słowackiego – Niepodległości – Sokola – Rejowska – Szydłowiecka.

Dział Przewozów MKS

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna