Prezes MKS chce poznać opinie mieszkańców Skarżyska o działalności spółki

Prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej, Bartosz Iskra jest zainteresowany tym, jak miejska komunikacja jest postrzegana przez mieszkańców Skarżyska, zwłaszcza tych, którzy korzystają z usług spółki.

Na konferencji prasowej prezes zapowiedział, ze umożliwi mieszkańcom Skarżyska wypowiedzenie się na temat działalności MKS w Skarżysku za pomocą ankiety, którą będzie można wypełnić. Taka ankieta znajduje się na stronie internetowej MKS: www.mks.skarzysko.pl.

Co ważne ankieta jest anonimowa, a zawiera siedem pytań. Za pomocą ocen osoby biorące udział w ankiecie mogą m.in. ocenić punktualność kursów, komfort jazdy, zachowanie kierowców i ogólnie jakość świadczonych usług. Warto wypełnić tą ankietę bo na jej podstawie dokonywane będą zmiany w działalności firmy, tak aby usługi MKS w Skarżysku jak najbardziej dostosować do potrzeb i oczekiwań mieszkańców.

- Spółka ma działać dla mieszkańców Skarżyska. Dołożę wszelkich starań, aby klienci MKS byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, a wiem, że do tej pory różnie z tym bywało - mówi Bartosz Iskra, prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Skarżysku.

-Wyniki ankiety pomogą nam w dostosowaniu potrzeb do naszych  klientów. Liczymy na głosy Skarżyszczan, których opinie bez wątpienia w jeszcze większym stopniu pomogą sprostać oczekiwaniom osób korzystających z usług miejskiego przewoźnika - dodaje.

Chętnych do wypełnienia ankiety odsyłamy: wersja.on-line   wersja.doc   wersja.pdf

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna