System monitoringu do obserwacji stacji paliw i placów parkingowych.

OGŁOSZENIE

dotyczy postępowania Numer sprawy: 3/ZO/2015

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Sp. z o.o. przedłuża termin składania ofert na wykonanie systemu monitoringu do obserwacji stacji paliw i placów parkingowych MKS Spółka z o.o. w Skarżysku-Kamiennej do dnia 25 marca 2015r. godz. 10:00.

 

Skarżysko-Kamienna dn. 11.03.2015r.

Numer sprawy: 3/ZO/2015

Zapytanie ofertowe

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do składania ofert na wykonanie systemu monitoringu do obserwacji stacji paliw i placów parkingowych MKS Spółka z o.o. w Skarżysku-Kamiennej.

Postępowanie o wartości szacunkowej nie przekraczającej progu stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. 2013.907 ze zm.) określonego w art. 4 pkt. 8.

  1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu monitoringu do obserwacji stacji paliw i placów parkingowych MKS Spółka z o.o. w Skarżysku-Kamiennej. Zadanie obejmuje zaprojektowanie systemu, dostawę urządzeń, uruchomienie systemu i przeszkolenie pracowników.

 

Zapytanie ofertowe do pobrania w załączniku.doc

Kup biletprzez telefon

Informacjedla pasażera

Usługi reklamowew MKS

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych

Od dnia 01.01.2016 r. MKS wstrzymuje sprzedaż oleju napędowego dla klientów zewnętrznych
            

zmieniamy się dla Ciebie!

zmieniamy się dla Ciebie!

UM Skarzysko-Kamienna